Eredmények - 13OTE

Keresés

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Eredmények 2017-ben







Eredmények 2016-ban

IX. Nemzetközi és a II. Kárpát Haza Hagyományőrző Tűzoltóverseny

Eredmények:
 
Férfi kategória:
III. helyezett:        Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
II. helyezett:         Havranek József Tűzvédelmi alapítvány, Székesfehérvár
I.  helyezett:         Szerencs
 
Ifjúsági kategória:
III. helyezettje:     XIII. ÖTE Dobos C.
II. helyezettje:      XIII. ÖTE Verebély
I. helyezettje:        Pomáz
 
Női kategória:
III. helyezettje: Kishegyes
II. helyezettje: Belje-brestovac
I. helyezett: Iszkaszentgyörgy
  
Senior kategória:
III. helyezett:        XIII. ÖTE
III. helyezett:        Székesfehérvár
II. helyezett:         Mezőcsát
I. helyezett:          Szerencs
 
Nemzetközi kategória férfi:
III. Karancs         csapata       Horvátországból  
II. Gunaras         csapata       Szerbiából
I.  Bős-Somorja   csapata       Szlovákiából
 
Kárpát Haza férfi kategória:
III. Bős                csapata       Szlovákia
II. Reste               csapata       Szlovákia
I. Kishegyes         csapata       Szerbia
  
Kárpát Haza női kategória:
III.     XIII. ÖTE           csapata  Magyarország
II.      Karancs              csapata  Horvátország 
I.       Bielje Brestovac  csapata  Horvátországból
 
Kárpát Haza senior kategória:
II. Somorja csapata Szlovákiából, az átlag életkor 61 év
I.  Karancs csapata Horvátországból, az átlag életkor 57 év
 
 
Összesített eredmény alapján, a verseny legjobbja a Szerencs csapata volt akik a XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal különdíját kapta.
 
Legidősebb résztvevőnek járó díjat a Vasas Sport Club ajándékát Karancs csapatából ( Horvátország ) Bajic Anton kapta aki 75 éves volt.
 
A legmesszebbről érkezett csapat számára a XIII. ÖTE OSP Biezyn csapata kapta 812 km távolságról érkeztek.
 
A legfiatalabb versenyzőnek járó különdíjat Szali Ábel ( Erdélyből )kapa, aki 7 évesen versenyzett.
A legidősebb csapatnak járó különdíjat Somorja csapata kapta, ahol az átlag életkor 61 év volt
 


V. Bács-Kiskun Megyében a Hagyományőrző Tűzoltók Versenye
Kecel május 1.
 
 
Eredmények:
 
Serdülő kategória:
I helyezett: Kecel                                                  3 perc 52 mp
II. helyezett: Lajosmizsei Ifjú Titánok                 4 perc 29 mp
 
Ifjúsági kategória:
I. helyezett: Imrehegy Ifi                                      6 perc 6 mp
II. helyezett: Pomáz Ifi                                         3 perc 45 mp
III. helyezett: XIII. ÖTE                                       3 perc 52 mp
 
Női kategória:
I. helyezett: XIII. ÖTE                                          4 perc 23 mp
II. helyezett: Igazgatóság BKMKI                        4 perc 24 mp
III. helyezett: Kiskunhalas D szolgálat                 4 perc 28 mp
IV. helyezett: Baja Tüzes Csajok                          5 perc 6 mp
 
Senior kategória kocsifecskendő:
I. helyezett: Szerencs                                           2 perc 48 mp
II. helyezett: Imrehegy                                         2 perc 53 mp
III. helyezett: Lajosmizse                                     3 perc 04 mp
IV. helyezett: XIII. ÖTE                                      3 perc 26 mp
 
Férfi kocsifecskendő:
I. helyezett: Szerencs                                           2 perc 18 mp
II. helyezett: Kecel                                               2 perc 35 mp
III. helyezett: Igazgatóság BKMKI                      2 perc 40 mp
IV. helyezett: Imrehegy                                        2 perc 42 mp 69
V. helyezett: Lajosmizse                                       2 perc 42 mp 70
VI. helyezett: Kiskunhala                                     2 perc 50 mp 51
VII. helyezett: XIII. ÖTE                                     2 perc 50 mp 54
 
Férfi mozdony kategória:
I. helyezett: Imrehegy                                          2 perc 06 mp
II. helyezett: Lajosmizse                                      2 perc 10 mp
III. helyezett: Szerencs                                         2 perc 13 mp 25
IV. helyezett: Igazgatóság BKMKI                      2 perc 13 mp 67
V. helyezett: XIII. ÖTE                                        2 perc 18 mp
VI. helyezett: Kecel                                              2 perc 42 mp
 
Összetett férfi:
I. helyezett: Szerencs
II. helyezett: Imrehegy
III. helyezett: Lajosmizse
IV. helyezett: Igazgatóság BKMKI
V. helyezett: XIII. ÖTE
VI. helyezett: Kecel

Támogatók:
















 
Copyright 2016. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz