Eredmények -

Keresés

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Eredmények 2018-ban

XI. Nemzetközi, IV. Kárpát Haza és az II. Visegrádi Négyek Hagyományőrző Tűzoltóverseny

Férfi kategória:
III. helyezett: XIII. ÖTE
II. helyezett: Imrehegy
I.helyezett: Vése ÖTE

Ifjúsági kategória:
III. helyezett: Tűzoltó Gyerekek
II. helyezett: Bródy középiskola
I. helyezett: Dobos C.

Női kategória:
II. helyezett: XIII. ÖTE
I. helyezett: Dobos C.

Nemzetközi Senior kategória:
III. helyezett: Karancs
II. helyezett: Vése ÖTE
I. helyezett: Kishegyes

Nemzetközi kategória férfi:
III. Kishegyes II.   csapata
II. Kishegyes I. csapata
I.  Imrehegy csapata

Nemzetközi kategória női:
III. Brestovac csapata Horvátrszágból
II. Kishegyes csapata Szerbiából
I. Gunaras ÖTE csapata Szerbiából

Kárpát Haza férfi kategória:
III. Villám ÖTE
II. Kishegyes I.
I. Szilas ÖTE

Kárpát Haza női kategória:
III.  Kishegyes
II. Brestovac
I. Gunaras

Visegrádi Négyek kategória:
III. Vése
II.  IV. kerületi Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság
I. Szilas ÖTE

Összesített eredmény alapján, mai napon legjobb eredményt elérő csapat Szilas ÖTE Szlovákiából akik a XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal különdíját kapták, amit Borszéki Gyula alpolgármester adott át.

A legidősebb csapatnak járó különdíjat Karancs csapata kapta, ahol az átlag életkor 61 év volt.

A legfiatalabb csapatnak járó különdíjat a tűzoltó gyerekek csapata kapta, ahol az átlag életkor 8 év volt.


Eredmények 2017-ben

X. Nemzetközi, III. Kárpát Haza és az I. Visegrádi Négyek Hagyományőrző Tűzoltóverseny

Férfi kategória:
III. helyezett: XIII. ÖTE
III. helyezett: ISZKASZENTGYÖRGY  
II. helyezett: Pánd ÖTE
I. helyezett: Vése ÖTE

Díjakat Béres Ferenc a Magyar Tűzoltó Szövetség részéről adta át.

Ifjúsági kategória:
I. helyezettje:    XIII. ÖTE Dobos C.

Díjat Dr. Berki Imre tanácsos úr a Katasztrófavédelem Központi Múzeumának igazgatója adta át.

Női kategória:
III. helyezett: Kishegyes
II. helyezett: XIII. ÖTE Dobos C.
I. helyezett: Gunaras ÖTE

Díjakat Szalai Miklós a Budapesti Tűzoltó Szövetség elnöke adta át.

Senior kategória:
III. helyezett: Somorja
II. helyezett: Benesov
I. helyezett: Vése ÖTE

A díjakat XIII. Kerületi Hagyományőrző Tűzoltó és Sport Egyesület elnöke Béresné Papp Szilvia adta át.

Nemzetközi kategória férfi:
III. Karancs   csapata Horvátországból
II. Valpovo csapata Horvátországból
I.  Kishegyes csapata Szerbiából

Nemzetközi kategória női:
III. XIII. ÖTE Dobos C.
II. Kishegyes csapata Szerbiából
I. Gunaras ÖTE csapata Szerbiából

A díjakat dr. Bérczi László tűzoltó dandártábornok a BM OKF országos tűzoltósági főfelügyelője adta át.

Kárpát Haza férfi kategória:
III. Valpovo csapata Horvátorszából
II. Kishegyes csapata Szerbiából
I. Karancs csapata Horvátorszából

Díjakat Béres Ferenc a Magyar Tűzoltó Szövetség Hagyományőrző Bizottság elnök adta át.

Kárpát Haza női kategória:
III. Iszkaszentgyörgy
III.   Brestovac csapata  Horvátország  
II. Kishegyes csapata  Szerbiából
I. Gunaras ÖTE csapata  Szerbiából

Díjakat Béres Ferenc a Magyar Tűzoltó Szövetség Hagyományőrző Bizottság elnök adta át.

Visegrádi Négyek kategória:
III. Somorja csapata Szlovákiából
II.  Pánd ÖTE csapata
I. Vése ÖTE csapata

Díjakat Béres Ferenc a Magyar Tűzoltó Szövetség Hagyományőrző Bizottság elnök adta át.

Összesített eredmény alapján, a verseny legjobb külföldi csapata Kishegyes Szerbiából akik a XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal különdíját kapják, amit Holopné Schranek Kornélia alpolgármester asszony adta át.
Legidősebb résztvevőnek járó díjat a Vasas Sport Club ajándékát Czikai Lajos kapta aki 74 éves volt.

A legfiatalabb versenyzőnek járó különdíjat Vauver Eszter kapta, aki 9 évesen versenyzett.

A legidősebb csapatnak járó különdíjat Somorja csapata kapta, ahol az átlag életkor 59 év volt.

A legfiatalabb csapatnak járó különdíjat XIII. ÖTE Dobos C. csapata kapta, ahol az átlag életkor 16 év volt.



Eredmények 2016-ban

IX. Nemzetközi és a II. Kárpát Haza Hagyományőrző Tűzoltóverseny

Eredmények:
Férfi kategória:
III. helyezett:        Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
II. helyezett:         Havranek József Tűzvédelmi alapítvány, Székesfehérvár
I.  helyezett:         Szerencs
Ifjúsági kategória:
III. helyezettje:     XIII. ÖTE Dobos C.
II. helyezettje:      XIII. ÖTE Verebély
I. helyezettje:        Pomáz
Női kategória:
III. helyezettje: Kishegyes
II. helyezettje: Belje-brestovac
I. helyezett: Iszkaszentgyörgy
Senior kategória:
III. helyezett:        XIII. ÖTE
III. helyezett:        Székesfehérvár
II. helyezett:         Mezőcsát
I. helyezett:          Szerencs

Nemzetközi kategória férfi:
III. Karancs        csapata       Horvátországból  
II. Gunaras        csapata       Szerbiából
I. Bős-Somorja  csapata       Szlovákiából
Kárpát Haza férfi kategória:
III. Bős               csapata       Szlovákia
II. Reste               csapata       Szlovákia
I. Kishegyes         csapata       Szerbia
Kárpát Haza női kategória:
III.   XIII. ÖTE           csapata  Magyarország
II.      Karancs              csapata  Horvátország
I.       Bielje Brestovac csapata Horvátországból
Kárpát Haza senior kategória:
II. Somorja csapata Szlovákiából, az átlag életkor 61 év
I. Karancs csapata Horvátországból, az átlag életkor 57 év

Összesített eredmény alapján, a verseny legjobbja a Szerencs csapata volt akik a XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal különdíját kapta.
Legidősebb résztvevőnek járó díjat a Vasas Sport Club ajándékát Karancs csapatából ( Horvátország ) Bajic Anton kapta aki 75 éves volt.
A legmesszebbről érkezett csapat számára a XIII. ÖTE OSP Biezyn csapata kapta 812 km távolságról érkeztek.
A legfiatalabb versenyzőnek járó különdíjat Szali Ábel ( Erdélyből )kapa, aki 7 évesen versenyzett.
A legidősebb csapatnak járó különdíjat Somorja csapata kapta, ahol az átlag életkor 61 év volt


 
V. Bács-Kiskun Megyében a Hagyományőrző Tűzoltók Versenye
Kecel május 1.
 
 

 
Eredmények:
 
 
Serdülő kategória:
 
I helyezett: Kecel                                                 3 perc 52 mp
 
II. helyezett: Lajosmizsei Ifjú Titánok                4 perc 29 mp
 
 
Ifjúsági kategória:
 
I. helyezett: Imrehegy Ifi                                     6 perc 6 mp
 
II. helyezett: Pomáz Ifi                                        3 perc 45 mp
 
III. helyezett: XIII. ÖTE                                      3 perc 52 mp
 
 
Női kategória:
 
I. helyezett: XIII. ÖTE                                         4 perc 23 mp
 
II. helyezett: Igazgatóság BKMKI                       4 perc 24 mp
 
III. helyezett: Kiskunhalas D szolgálat                4 perc 28 mp
 
IV. helyezett: Baja Tüzes Csajok                         5 perc 6 mp
 
 
Senior kategória kocsifecskendő:
 
I. helyezett: Szerencs                                          2 perc 48 mp
 
II. helyezett: Imrehegy                                        2 perc 53 mp
 
III. helyezett: Lajosmizse                                    3 perc 04 mp
 
IV. helyezett: XIII. ÖTE                                     3 perc 26 mp
 
 
Férfi kocsifecskendő:
 
I. helyezett: Szerencs                                          2 perc 18 mp
 
II. helyezett: Kecel                                              2 perc 35 mp
 
III. helyezett: Igazgatóság BKMKI                     2 perc 40 mp
 
IV. helyezett: Imrehegy                                       2 perc 42 mp 69
 
V. helyezett: Lajosmizse                                      2 perc 42 mp 70
 
VI. helyezett: Kiskunhala                                    2 perc 50 mp 51
 
VII. helyezett: XIII. ÖTE                                    2 perc 50 mp 54
 
 
Férfi mozdony kategória:
 
I. helyezett: Imrehegy                                         2 perc 06 mp
 
II. helyezett: Lajosmizse                                     2 perc 10 mp
 
III. helyezett: Szerencs                                        2 perc 13 mp 25
 
IV. helyezett: Igazgatóság BKMKI                     2 perc 13 mp 67
 
V. helyezett: XIII. ÖTE                                       2 perc 18 mp
 
VI. helyezett: Kecel                                             2 perc 42 mp
 
 
Összetett férfi:
 
I. helyezett: Szerencs
 
II. helyezett: Imrehegy
 
III. helyezett: Lajosmizse
 
IV. helyezett: Igazgatóság BKMKI
 
V. helyezett: XIII. ÖTE
 
VI. helyezett: Kecel

Támogatók:
















 
Copyright 2016. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz